Beiratkozás a 2024/25-ös tanévre

Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő!

A 2024/25 tanévre vonatkozó általános iskolai beiratkozással kapcsolatban az alábbiakról szeretném tájékoztatni:

Március 27-én (szerdán) nyílik meg a KRÉTA rendszerben a beiratkozás szülői felülete: https://eugyintezes.e-kreta.hu

Az e-Ügyintézés „Beiratkozás Általános Iskolába (BÁI)” felületen 2024. március 27-től van lehetőség a szülőknek előzetesen beküldeni gyermekeik adatait a választott általános iskolába. Beiratkozni csak egy iskolába lehetséges.

A beiratkozás folyamata során a személyes megjelenés is kötelező a választott általános iskolában.

A személyes beiratkozás napjai:
  • április 18. csütörtök 8.00-19.00
  • április 19. péntek 8.00- 19.00
A személyes megjelenés alkalmával be kell mutatni:
  • a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót
  • a gyermek nevére kiállított lakcímkártyát
  • a gyermek TAJ kártyáját
  • a gyermek születési anyakönyvi kivonatát
  • a szülő azonosító okmányai
  • a szakértői véleményt, amennyiben rendelkezik a gyermek bármilyen diagnózissal
Ha a körzetes gyermek még egy évet határozat alapján óvodában marad, kérjük a szülőt, hogy a tankötelezettség elhalasztását jelezze az iskola felé, az erről szóló határozatot a beiratkozás napján az iskolában kérjük bemutatni.

Jászkisér, 2024. 03. 27.
Földi Ferenc