GYEP SC Kistérségi Sportnap

Szép volt, fiúk!

GYEP SC Kistérségi Sportnap
2012. június 7-én rendezték meg a Hevesi Kistérség települései részére a GYEP SC Kistérségi Sportnapot. A pélyi tagintézményt tömegsport és labdarúgás sportágban 26 tanuló képviselte. A hevesi sportpályán megrendezett egész napos programon reggelit, ebédet, ásványvizet kaptunk, ajándék pólóval és éremmel gazdagodva térhettünk haza, de az igazi jutalom a rendezvényen való részvétel volt számunkra, hiszen felejthetetlen élményben volt részünk. Külön örömmel és büszkeséggel töltött el bennünket a tény, hogy iskolánk focistái a 15 csapatos labdarúgó tornán 2. helyezést értek el, az ezüstérem mellé egy nagyon szép kupát is hazahoztak.
A csapat tagjai 5. osztályból: Burai Dániel, Bónis Adrián; 6. osztályból: Asztalos Roland, Burai Erik, Miklós Péter, Vona Viktor; 7. osztályból: Burai Máté, Lődi Marcell; 8. osztályból: Petrény András és Vécsi János voltak, felkészítőjük Rácz György tanár úr.

Szép volt fiúk, gratulálunk és a jövőben is kívánunk hasonló szép eredményeket!