Intézményvezetői tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Magyarország jelenleg biztonságos, ezért szeptember elsején a hagyományos nevelés-oktatás megkezdése indokolt.
A Csete Balázs Általános Iskola vezetése, pedagógusai és technikai személyzete minden szükséges óvintézkedést megtesz és meg is fog tenni mindent azért, hogy Önök nyugodtan engedhessék gyermekeiket iskolába. Ennek érdekében intézményvezetőként a következő tájékoztatást adom:

• Az intézményt kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató tanuló látogathatja. A vírus jeleit mutató tanulókat nem engedjük be az iskola területére, illetve a tanulási idő (8.00-16.00) alatt, a fertőzés jeleit mutató tanulókat elkülönítjük, és a szülőt/gondviselőt haladéktalanul értesítjük, hogy gyermekét vigye el az iskolából.
  • A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha gyermekénél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van.
  • Szülők az iskola területén csak rendkívüli esetben és maszkban tartózkodhatnak.
  • A tanulókat a szülők napközi után illetve előre egyeztetett időpontban az épületek bejárata elől vihetik el.
  • Szorgalmi időben tervezett külföldi út megkezdése előtt az iskolát értesíteni kell.
  • A maszk használata a szünetekben ajánlott! Amennyiben módjukban áll, kézfertőtlenítő gélt adjanak gyermekeiknek.
  • Az iskolában az illemhelyeken biztosítjuk a megfelelő fertőtlenítő szert, a kilincseket, illemhelyeket és az iskola folyosóit szabályos időközönként fertőtlenítjük.
  • Házirendünk a vírushelyzet miatt intézményvezetői hatáskörben módosításra kerül: a szülők által igazolható 3 napot felfüggesztem, csak orvosi igazolást fogadunk el.

Bízom benne, hogy a bevezetendő intézkedésekkel jelentős mértékben csökkenteni tudjuk iskolánkban a járványveszélyt.
Kérek mindenkit, hogy kísérje fokozott figyelemmel az iskola facebook oldalát és honlapját!

Mindenkinek nyugodt évkezdést és eredményes tanévet kívánok!

Földi Ferenc