Iskolánk elnyerte a "Mentoráló intézmény" címet

A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ a TÁMOP-3.1.4.B-13/12013-0001 "KÖZNEVELÉS AZ ISKOLÁBAN" kiemelt projekt keretében pályázatot hirdetett Mentoráló intézményi működés kialakítása címmel, melynek célja a pedagógiai hatékonyság és a tanulói eredményesség növelése volt.

Iskolánk elnyerte a 'Mentoráló intézmény' címet - Fotóalbum

E cél érdekében összegyűjtötte azokat az innovációkat, amelyek más intézmények pedagógusai számára adaptálhatók, és fenntartói körben – mentoráló intézményként – támogatják a horizontális tudásátadást a pályázat időszakában, a 2014/2015-ös tanévben.

Az intézményünkben folyó magas szintű innovatív munkának köszönhetően a Csete Balázs Általános Iskola is bekerült azon magyarországi közoktatási intézmények sorába, melyek jó gyakorlattal tudnak szolgálni az érdeklődő, szakmai tudásukat bővíteni kívánó iskolák számára.

2014. november 4-én Budapesten vehettük át az ezt igazoló oklevelet. A színvonalas - komolyzenei kis koncerttel és álló fogadással egybekötött - rendezvény keretében vehettük át a munka elkezdésére feljogosító tanúsítványt. Az iskolák megjelent képviselőit és a tankerületi igazgatókat köszöntötte Pölöskei Gáborné, a köznevelési intézményrendszer fejlesztéséért felelős helyettes államtitkár, Hanesz József, a KLIK megbízott elnöke és Kajdi Ákos, a KLIK fejlesztési és projektigazgatója.