Óvoda-iskola átmenet támogatása

Iskolánkban évek óta működtetjük az Integrált Pedagógiai Rendszert, melynek keretében nagy hangsúlyt fektetünk az óvoda-iskola átmenet támogatására. Ennek köszönhetően kerül sor olyan közös programokra, ahol az iskolás és óvodás gyermekek együtt tevékenykednek adott események vagy éppen ünnepek kapcsán. Így volt ez szüret és az egészségnevelési témahét keretében csakúgy, mint most Adventkor.
Óvoda-iskola átmenet támogatása
Alsó tagozatos tanulóink kaptak meghívást a Bocskai úti óvodába, ahol betlehemi jelenettel örvendeztették meg a kis óvodásokat. A karácsonyi hangulatot árasztó csoportszobában jó volt együtt látni gyermekeinket. Az óvó nénik és a daduska nénik sült almával, karácsonyi mézeskaláccsal és teával kedveskedtek, a felszolgálásról pedig a nagycsoportos gyerekek gondoskodtak.