Sorsfordító Pillanatok 2018

Iskolánkban hosszú múltra visszatekintő hagyománnyal rendelkezik a Sorsfordító Pillanatok nevű rajz, szavaló és történelmi csapatverseny, melyet anno az 56-os Országos Szövetséggel karöltve kezdtünk szervezni, tisztelegvén 1956 eseményei és hősei előtt.

Sorsfordító Pillanatok 2018 - Fotóalbum

Idén a helyi iskolásokon kívül Jászapátiról és Jászszentandrásról is érkeztek diákok a nemes versengésre, így közel 100 fő mérte össze tudását, rátermettségét.

A vendégeket köszöntötte Földi Ferenc intézményvezető, majd Csomor András az 56-os Országos Szövetség képviseletében foglalta össze a forradalom eseményeit, tanulságait.

A település vezetését Vajas György alpolgármester képviselte, aki a szavalóverseny zsűrijének munkájában is aktívan kivette részét.

A tartalmas délutánról minden résztvevő az őt megillető emléklappal, oklevéllel és értékes ajándékokkal távozott.

Köszönet a szervező és felkészítő pedagógusoknak!