Hagyományőrző tökfaragó nap

Iskolánkban idén is megrendeztük a gyerekek és szülők körében egyaránt az egyik legnépszerűbb közösségformáló, tanítási órán kívüli programunkat, a tökfaragó napot.

Hagyományőrző tökfaragó nap - Fotóalbum

Kisebbek és nagyobbak egyaránt elszántan vetették bele magukat a munkába. Voltak, akik odahaza szüleikkel, s voltak, akik osztálykereten belül készítették el a remekműveket.
Az eredmény sem váratott magára: a nap folyamán közel 250 db faragott alkotás gyűlt össze a Fő úti iskola udvarán.

Az esti megnyitón Földi Ferenc intézményvezető, majd Lukácsi György polgármester is köszöntötte a nagy számban megjelent érdeklődőket.

Csodálatos látványt nyújtott az egyszerre világító sok-sok töklámás.

Köszönet mindazoknak a pedagógusoknak, szülőknek, akik hozzájárultak a program megvalósításához.